O nás

Podmienky rozvozu stravy

Jednoducho si vyberte jedlo z jedálneho lístka, objednajte si online cez objednávkový formulár na internete alebo telefonicky na čísle 0918 603 657. 

Objednávky prijímame najneskôr do 9:00hod. v deň konzumácie jedla, najlepšie však deň vopred.

Stravu Vám dovezieme každý pracovný deň v čase od 10:00 do 12:30. Čas dovozu stravy je potrebné dohodnúť vopred. Za dovoz 1-2 porcií na jedno odberné miesto účtujeme poplatok. V prípade, že si objednáte 3 a viac porcií, tento poplatok za dovoz neplatíte. 

Donáškový rozvoz

  • Strava privezená v jednorazových nádobách.
  • Dovoz stravy v čase od 10:00 do 12:30 hod. 

Veľkoobjemový rozvoz 

  • Pre zmluvných partnerov
  • Strava dovezená v termonádobách (varniciach), vydáva sa vo výdajni odberateľa pri min. odbernom množstve 20 porcií. 

Z Historie

Bufet a jedáleň, budova ÚPSVaR, Žižkova 21, Košice (2005-2007)

Začínali sme v roku 2005 takpovediac od nuly alebo na zelenej lúke. Prvá naša prevádzka bol malý bufet v budove úradu práce s 1 zamestnancom a majiteľom v jednej osobe. Po pol roku sme otvorili jedáleň v rovnakej budove, ktorá si svojou špecifickou chuťou rýchlo získala jazýčky mnohých stravníkov. Kapacita jedálne sa stala nepostačujúcou, preto sme sa v roku 2006 presťahovali do nových priestorov, v ktorých nás poznáte aj dnes. Je to Naša jedáleň na Južnej triede 74 v Košiciach. 

Naša jedáleň a bufet (areál firmy IPR)

Južná trieda 125, Košice (2008-2013) 

Naše aktivity sa v roku 2008 rozrastali. Jedáleň na Južnej triede 74 sa zdala znova nepostačujúca. S úmyslom odkloniť časť zákazníkov a uspokojiť zvyšujúci sa dopyt po našej strave, rozhodli sme sa otvoriť výdajňu stravy neďaleko od hlavnej prevádzky. No vzhľadom na vysoké prevádzkové náklady sme ju po 5 rokoch zatvorili. 

Reštaurácia Kika 

(obchodný dom kika)

Moldavská cesta 34, Košice 

(2008-2013)

Túžiac po využití našich skúseností z reštauračnej oblasti, ktoré sme dlhé roky získavali v zahraničí sme otvorili reštauráciu v obchodnom dome kika nábytok. Na začiatky spomíname s radosťou. Boli sme prvá reštaurácia v Košiciach zameraná na rodiny s deťmi. V interiéri reštaurácie sa dodnes nachádza priestranný detský kútik. Košice vyzerali v tom čase trochu inak ako ich poznáme dnes. Nákupné centrá boli len Cassovia a horná časť Optimy, kam pravidelne chodievali nákupní turisti autobusmi zďaleka. So spustením spodnej časti Optimy a otvorením detského dreveného ihriska v tesnej blízkosti kika nábytku bol konkurenčný boj silnejší ako naša túžba splniť si "reštauračný sen". Navyše návštevnosť tejto reštaurácie úzko súvisela s návštevnosťou kika nábytku, ktorú sme nevedeli ovplyvniť. Preto sme túto prevádzku v roku 2013 zatvorili, no dodnes na ňu nostalgicky spomíname, pretože nás obohatila o mnoho skúseností. 

Pizzeria RODINKA
Povstania českého ľudu 1, Košice (Modrák na Furči) (2010-2015)

Skúsenosti nazbierané z prevádzky reštaurácie kika sme zúžitkovali pri budovaní prevádzky Pizzerie RODINKA. Inšpiráciou nám boli naše vlastné deti. Reštaurácia znovu ako prvá v Košiciach ponúkala neobyčajný priestor pre rodiny s deťmi -obrovskú herňu s interiérovými prvkami pre deti zadarmo, pravidelné akcie pre deti, animácie. Po čase sme však nedokázali skĺbiť starostlivosť o viaceré prevádzky s našim rodinným životom, rozhodli sme sa preto túto prevádzku odstúpiť a sústrediť naše silny na našu hlavnú činnosť - prevádzku jedálne. 

Naša jedáleň, Južná trieda 74, Košice (2006-2018)

Do prevádzky na Južnej triede 74 sme sa presťahovali z Jedálne Žižkova 21, kde nám priestory viac kapacitne nestačili. Aby sme zabezpečili rastúci dopyt po našej strave, kuchyňu sme podstatne renovovali, rozšírili sme tiež výber jedál z denného menu. 

Jedáleň mala kapacitu 75 miest na sedenie.

Naša jedáleň a bufet 

(areál firmy Labaš)
Textilná 1, Košice (2012..súčasnosť)

Prevzatím prevádzky výdajne stravy v areáli firmy Labaš sme zároveň prevzali 80 stravníkov, ktorí sa tam denne stravovali. Už po 2 mesiacoch prevádzky pod našim vedením sa tento počet hostí zdvojnásobil. V súčasnosti sa tu stravuje 220-250 stravníkov denne. Tešíme sa veľkej obľube a prejavenému záujmu o našu stravu. Ďakujeme všetkým, ktorí nás navštívili. 

Naša jedáleň (areál firmy VSS)

Južná trieda 82, Košice 

(2016....) 

Naše služby neustále zdokonaľujeme, snažíme sa byť inovatívni a uspokojiť stále širší záber stravníkov. Rozhodli sme sa preto otvoriť novú vývarovňu, v ktorej by sme vedeli pripravovať doposiaľ v Košiciach nevídané jedlá. V súčasnosti intenzívne pracujeme na plánovaní výstavby objektu novej vývarovne na Južnej triede 82. Chceme sa venovať hlavne spracovávaniu čerstvých surovín, výrobe vlastných parených polotovarov (parené buchty, knedle), vlastné domáce klobásy, jaternice ktoré sa budú údiť vo vlastnej údiarničke cez noc, aby boli ráno čerstvé a najmä bez konzervantov. Pečenie vlastného chleba tiež bez konzervantov, pripravujeme výrobu vlastných cestovín semolinových, špenátových, kukuričných, ryžových, bezlepkových.....no prosto už sa nevieme dočkať kedy sa sťahujeme. Malo by to byť koncom roku 2016. Máte sa na čo tešiť.